Lahdesta kuuluu vähän pihinää

Piti olla seurat klo 18.30. Iisalmesta ei kuulu mitään. Helsingistä, Oulusta ja Vaasasta taitaa tulla seurat klo 19.00.

http://nettiradio.net/lahry/hls.html
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hurttilasta kuuluu PIRInää.

E. P. (kohina / ei rov.)

Äänestä

Lahtelaisten pitäisi tarkistaa nettikalunsa.

Äänestä
  • ESSUT ei taida hyväksyä mikrofonia. On liian moternia. Varmaan mikrokin on tuomittu. Päijäthämäläiset, nyt on vuosi 2015 ja koittakaa saada essuraatio toimimahan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pihisijä kirjoitti:

Piti olla seurat klo 18.30. Iisalmesta ei kuulu mitään. Helsingistä, Oulusta ja Vaasasta taitaa tulla seurat klo 19.00.

http://nettiradio.net/lahry/hls.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu