En ole harrastanu seksiä n.1,5 vuoteen.Se kuuluisa"sillinhaju" on lähteny jo kauan sitten..Oliskohan kyse siitä että miehet"pilkkivät" joka reiällä..siis miehistä se haju?
Hajuton alapää
11
182
Vastaukset
- loll
en jaksa uskoa.
- Seksiterveyttä
Haju johtuu bakteerikannasta. Normisti pimpsassa on todella hapanta mutta ainakin lastien heittäminen sisään saa happamuuden laskemaan ja erilaiset bakteerit pääsevät lisääntymään. Sen jälkeen ne voivat pitkäänkin ylläpitää vääränlaista ph:ta. Kortsu ja apteekista saatavat maitohappo maitohappobakteerikapselit auttaa.
- wewewewewewewewe
siksi ajankin aina mällit tyttöystävän ns b rappuun jolloin hän voi kantaa ne itse vessaaan ja säästyn turhalta vessarallilta
- homo123
runk runk runk
- psyko23
Tavataanko?
- homo123
Mmmmmmmmmmm runk runkk kiima runk
- Iso-molo
Oman emännän pillu tuoksui joskus, kun oli niin tiukka, mutta synnytyksen jälkeen häpyhuulten raosta vaihtuu ilma ja pillu on raikas ja helpompi käyttää.
- npac
Voi ollä harrastamatta jos ei haluä ...
- Poikabakteereja
Olet oikeassa, sillinhaju tulee miehistä. Ei miestä, ei pahaa hajua.
- Mies.89tre
No pitääkö olla niin lutka että jakaa kaikille miehille? Pysyis alapääkin puhtaana kun ei jakelisi kaikenmaailman kuppamunille.
- Pimpsukka
Pitää paikkansa haju tosiaan tulee kun mies laukee pilluun. Huomasin ku käytettiin välis kortsuu, ni ei ollut hajua. Kestää pari päivää, sit taas ok.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 134357
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni831649Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ2641488Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä731465Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2371351Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121130Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1341080Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä1041079- 931024
Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi65993