Olen melko uudessa suhteessa. Kyse on fuckbuddy-tyyppinen järjestely, mutta jotenkin tässä puolen vuoden aikana on lähennytty kivasti. Olen alusta asti pitänyt seksiä mahtavana ja tyydyttävänä, mutta nyt viime kerralla siinä kolmannen aktin kohdalla taisin rentoutua niin, että laukesin enemmän kuin ehkä koskaan elämässäni, hajosin ihan palasiksi ja partnerikin hiukan pysähtyi ja sanoi, että 'No niin, ihan rauhassa beibe'! Lähinnä haluankin kysyä, että mitä mies ajattelee naisesta, joka täysin estottomasti antaa tulla, koska jostain syystä minulle tuli hiukan nolottava tunne. Kyse kun ei kuitenkaan ole mistään vuosisadan rakkaustarinasta välttämättä. Eli uskallanko näyttää hänelle tämän puolen itsestäni, mitä hän saa minussa aikaan?
Miehille kysymys naisen orgasmista
10
313
Vastaukset
- pysähtyi
”mitä mies ajattelee naisesta, joka täysin estottomasti antaa tulla”
Aivan aluksi tulee mieleen pari asiaa. Se on miehelle kaunis kiitos hyvästä hoidosta ja osoitus naisen terveestä itsetunnosta. Ajattelen myös, että nainen ei ole kontrollifriikki joka ”suorittaa” seksiä. - omapäätös
Tottakai, mutta jos se olisi rakkaussuhde niin rakkaalle paljastaa mieluummin salaisimmatkin asiat.
- bungalovi
Mitä se saa sussa aikaan.....=totaalisen rakastumisen ja sitten onkin soppa valmis,ole varovainen tunteiden kanssa kun ei ole järjen kanssa mitään tekemistä. Onhan se hienoa että nainen aukeaa myös tota kautta....mutta leikit tulella,olen kerran ollu miehenä samassa tilanteessa,ei helppoa varsinkin kun tunteet on pelissä.
- orgasmic
Miksi miehet nimenomaan pelkäävät sitä että nainen rakastuu? Ajatuksena tuntuu aina olevan, että nainen ei voi olla tyytyväisenä seksisuhteessa ellei ole rakastunut.
- fiilispohjalta
Miehet on hölmöjä. Itse vaikutan takuulla vähintään ihastuneelta, mutta ei se sitä tarkoita että haluaisin yhtään mitään muuta kuin seksiä. Hyvä ystävyys on erittäin kiva bonus, koska ei kiinnosta naida pelkän kullin kanssa. Nautin syvästi seksin ohella ihastumisen fiiliksistä, se antaa tiettyä säihkettä elämään. Siinä kaikki.
- asdhdhhddh
mites painaako hän myös sinua hanuriin, tuletko silloin myös korahdellen
- LovemetenderHki
"Eli uskallanko näyttää hänelle tämän puolen itsestäni, mitä hän saa minussa aikaan?"
Anna mennä vaan, älä turhia ujostele!
T: Hellä mies Helsingistä, [email protected] - asödfköaskdfj
jos se jäbä on sun "fuckbuddy" niin mitä väliä sillä on mitä teet, todennäköisesti suhteenne outcome on että jompi kumpi löytää parisuhteen ja suhteen kuihtuu kasaan ettekä näe enää koskaan uudestaan. Toi 6 kk alkaa kyllä jo kuulostaa muulta kuin vain "panokaverilta" joten ole varovainen, noissa sattuu jompaa kumpaa jossain välissä jos ne alkaa pitkittyyn
- panooo
No ei se nyt ihan noinkaan ole .itsellä kesti vuoden päivät, no ehkä aluks oli outoo ku sovittiin et loppu ni se kun niit viestei ei tullutkaan No uus samanlainen nyt menossa, ei tuu ongelmaa jos ei ite tee sitä.
- Janne4u
Paras seksikumppani minulle on nainen joka ei pidättele, on avoin ja myös kertoo mitä haluaa ja mitä ei.
Kerran vähän pelästyin kun kumppani pyörtyi orgasmin päätteeksi. Tila ei kestänyt kuin muutaman sekunnin. Kun hän taas tokeni niin hän kiitti ihanasta 'käsittelystä'. Olin niin ylpeä että!
Joillekin kumppaneille verenkirto keskittyy vahvasti emätin alueelle pitkän orgasmin aikana että sormen päät turtuu ja he purevat sormiaan. Silloinkin voi olla tyytyväinen aktin laatuun.
Minun neuvoni on: Anna mennä vaan, avaudu, älä pidättele!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 285651
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333613Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533522Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu263417Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1243006Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod322727Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint222419Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1212392- 442390
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142205