Miehille kysymys naisen orgasmista

Sweetlips

Olen melko uudessa suhteessa. Kyse on fuckbuddy-tyyppinen järjestely, mutta jotenkin tässä puolen vuoden aikana on lähennytty kivasti. Olen alusta asti pitänyt seksiä mahtavana ja tyydyttävänä, mutta nyt viime kerralla siinä kolmannen aktin kohdalla taisin rentoutua niin, että laukesin enemmän kuin ehkä koskaan elämässäni, hajosin ihan palasiksi ja partnerikin hiukan pysähtyi ja sanoi, että 'No niin, ihan rauhassa beibe'! Lähinnä haluankin kysyä, että mitä mies ajattelee naisesta, joka täysin estottomasti antaa tulla, koska jostain syystä minulle tuli hiukan nolottava tunne. Kyse kun ei kuitenkaan ole mistään vuosisadan rakkaustarinasta välttämättä. Eli uskallanko näyttää hänelle tämän puolen itsestäni, mitä hän saa minussa aikaan?

10

299

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pysähtyi

      ”mitä mies ajattelee naisesta, joka täysin estottomasti antaa tulla”
      Aivan aluksi tulee mieleen pari asiaa. Se on miehelle kaunis kiitos hyvästä hoidosta ja osoitus naisen terveestä itsetunnosta. Ajattelen myös, että nainen ei ole kontrollifriikki joka ”suorittaa” seksiä.

    • omapäätös

      Tottakai, mutta jos se olisi rakkaussuhde niin rakkaalle paljastaa mieluummin salaisimmatkin asiat.

    • bungalovi

      Mitä se saa sussa aikaan.....=totaalisen rakastumisen ja sitten onkin soppa valmis,ole varovainen tunteiden kanssa kun ei ole järjen kanssa mitään tekemistä. Onhan se hienoa että nainen aukeaa myös tota kautta....mutta leikit tulella,olen kerran ollu miehenä samassa tilanteessa,ei helppoa varsinkin kun tunteet on pelissä.

      • orgasmic

        Miksi miehet nimenomaan pelkäävät sitä että nainen rakastuu? Ajatuksena tuntuu aina olevan, että nainen ei voi olla tyytyväisenä seksisuhteessa ellei ole rakastunut.


      • fiilispohjalta

        Miehet on hölmöjä. Itse vaikutan takuulla vähintään ihastuneelta, mutta ei se sitä tarkoita että haluaisin yhtään mitään muuta kuin seksiä. Hyvä ystävyys on erittäin kiva bonus, koska ei kiinnosta naida pelkän kullin kanssa. Nautin syvästi seksin ohella ihastumisen fiiliksistä, se antaa tiettyä säihkettä elämään. Siinä kaikki.


    • asdhdhhddh

      mites painaako hän myös sinua hanuriin, tuletko silloin myös korahdellen

    • LovemetenderHki

      "Eli uskallanko näyttää hänelle tämän puolen itsestäni, mitä hän saa minussa aikaan?"
      Anna mennä vaan, älä turhia ujostele!
      T: Hellä mies Helsingistä, [email protected]

    • asödfköaskdfj

      jos se jäbä on sun "fuckbuddy" niin mitä väliä sillä on mitä teet, todennäköisesti suhteenne outcome on että jompi kumpi löytää parisuhteen ja suhteen kuihtuu kasaan ettekä näe enää koskaan uudestaan. Toi 6 kk alkaa kyllä jo kuulostaa muulta kuin vain "panokaverilta" joten ole varovainen, noissa sattuu jompaa kumpaa jossain välissä jos ne alkaa pitkittyyn

      • panooo

        No ei se nyt ihan noinkaan ole .itsellä kesti vuoden päivät, no ehkä aluks oli outoo ku sovittiin et loppu ni se kun niit viestei ei tullutkaan No uus samanlainen nyt menossa, ei tuu ongelmaa jos ei ite tee sitä.


    • Janne4u

      Paras seksikumppani minulle on nainen joka ei pidättele, on avoin ja myös kertoo mitä haluaa ja mitä ei.
      Kerran vähän pelästyin kun kumppani pyörtyi orgasmin päätteeksi. Tila ei kestänyt kuin muutaman sekunnin. Kun hän taas tokeni niin hän kiitti ihanasta 'käsittelystä'. Olin niin ylpeä että!
      Joillekin kumppaneille verenkirto keskittyy vahvasti emätin alueelle pitkän orgasmin aikana että sormen päät turtuu ja he purevat sormiaan. Silloinkin voi olla tyytyväinen aktin laatuun.
      Minun neuvoni on: Anna mennä vaan, avaudu, älä pidättele!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      100
      6295
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3637
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      182
      2318
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      238
      2169
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      182
      1848
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      292
      1665
    7. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      9
      1365
    8. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      69
      1134
    9. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      121
      1110
    10. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      1090
    Aihe