No mitenkäs on saako skodalla naista? Mietin että eikös naiset ole pukeutumisestakin aika tarkkoja!? Mikä siis ajaisi naisen skoda kuskin kyytiin vapaaehtoisesti? Kun otetaan huomioon skodakuskin tai daciakuskin yleinen tulotaso niin tuskin onnistaa kovin helpolla..ajelen itse porsce 911 kesällä ja siitä on tytöt innoissaan vaimon lisäksi. Voin sanoa että kyllä nainen on tarkka auton suhteen jos siis laatunaista haluat. Skoda/dacia tason autot tuskin saa ketään kuumaksi?! Vai miten on..ootteko saanut autollanne naista? Ja korostan vielä että ainakaan täälä päässä ei ole pelkkä auto mikä vaikuttaa, toki kuski on myös auton linjojen mukainen ja kondiksessa:) mutta saako komea mies skodalla naista?
Tuleeko nainen skodan kyytiin?
Kokemukkkksia
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
"ajelen itse porsce 911" buhahaha mikä läppä. Puberteetti-ikäinen olet, ja ajat Kymcolla tai Riejulla.
Ajan kyllä ja tässä juuri odottelen että keskiyö tulee niin pääsen ajelemaan kesärenkailla. Nyt on öljyt vaihdettu, uudet jarrulevyt ja palat. Sisusta käsitelty......laitoin myös bilsteinin alustasarjan..nyt saa taas naattiia. Että ajele sinä itse pentu niillä kymcoillasi:)
Ensinnäkin se on Porsche ei porsce :D. Voin ton porschen uskoakin mutta kyseessä on varmaan joku 90-luvun romu joka on saksasta tuotu. Ja eiköhän se ole niin että ei autolla naisia saa paitsi näitä tietyn lajin naisedustajia.
Saako skodalla naista?? Tuskinpa,ei muuten saa ferrarillakaan, eikä harrikalla eikä jammulla. Kyllä tuota vastakkaista sukupuolta "pyydystetään" ihan muilla avuilla kun kulkuneuvoilla. Kunhan saat ensimmäisen tyttöystäväsi niin hoksaat kyllä. Kun tapasin ensimmäisen tyttöni liikuin polkupyörällä ja julkisilla.
Ja jatkoa, kyllä naiset tulevat skodan kyytiin, kuten myös fillarilenkille ja tuohon jammuunkin on joskus jokunen "tarakkaharakka" löytynyt. Hox, onpa tuota "pyrstöä" tarttunut myös kun ladalla(niva) liikuin.
Laatinaisen saa laatuautolla sillä laatuautoa ajaa laatumies joka menestynyt on...skodalla ja dacialla tms relluilla ajaa ne jotka ei muuta saa.
Isäsi ei näköjään saanut laatunaista.
On saakelin tyhmijä pas`kahousu "miehiä",minä omistan naisena skodan ,mutta pas`housut evät istu autoni etupenkillä
Onhan poliisissakin naisia.
On muuten aika erikoista että tällaisella ajatuksenjuoksulla varustettuja ihmisiä oikeasti on olemassa!? Olkoon auto mikä hyvänsä niin seura ei ainakaan ole kovin kaksista....
Jos naisen saaminen on autosta kiinni niin täytyy kyseessä olla aika vauveli mieheksi.
Sitten taas ne naiset mitkä on vain autojen tai muun pelkän ulkokuoren perään, kannattaa dumpata heti alkuunsa. Ei sellaista jaksa paria tuntia pidempää katsella.
mutta Sdodakuskikin joutuu antamaan lisäksi rahaa.
http://www.kaleva.fi/uutiset/kotimaa/poliisi-kehottaa-varovaisuuteen-tsekkiprostituoitujen-kanssa-maara-kasvanut-myos-oulussa/677862/
Olen nainen ja minulle riittää että mieheni auto on puhdas ja kunnossa. Se onkin sitten aivan sama minkä merkkinen tai hintainen auto on. Enemmän minua kiinnostaa se autoa ajava kuski ;)
Et joudukaan istumaan Skodassa.
No kyllä minua häiritsee jos miehellä on valtavirrasta poikkeava ulkonäkö huonolla tavalla tai esim itäauto. Kyllä tasan mielummin istun bemarin tai porschen(jos semmonen edes jollain on) kyydissä kun näiden dacioiden tms itäauto skodien joissa kuulo menee.
Eihän teillä pas`kahousuilla ole etes mäkiauto puhumatta BMW tai Porcesta elätte vain unelmissa