Onko nämä raivonvallassa olevaia akkoja?

Jotka tänne kirjoittaa?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Painu vittuun ääliö!!!

Äänestä
  • MOT.

    Äänestä

Kyllä kirjoittaa, ihan niin kuin sinäkin.

Äänestä
  • Raivoisat akat ja joskus Esko Eerikäinen. Vai onko se sama asia.

    Äänestä

Martina on kaunis nainen onko jollain entisellä päätoimittajalla hampaankolossa noin menestyvälle naiselle?

Äänestä
  • Ruma se on ja muutenkin käytössä kulunut salapano-rattijuoppo.

    Äänestä

Kyllä ne on.
Tuomiot ovat viimeaikoina tulleet juuri 30-50-ikäryhmälle mikä on aika yllättävää.
Useat eivät tiedä että sormenjälki jää nettiin tässähän ei ole enää kyse ip-numerosta vaan siitä mitä taustalla toimii.
Esimerkiksi niinkin vaatimaton softa kuin adobe jättää leiman ja useimmat ei edes tiedä mitä se tekee.

Äänestä
  • Täällä raivon vallassa kirjoittelevat ovat ukkoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rtfuhrtht kirjoitti:

Jotka tänne kirjoittaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu