voisin eläää vaikka koko loppuelämäni ilman seksiä jos vain olisi mies joka rakastaa :((((
Kun mä henkilökohtaisesti
seeiolepääasia
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mukava tietää,että tuollaisiakin tyyppejä löytyy :)
Kyllä, mun mielestä osa rakastamisesta on seksiä. Älä heitä sitä romukoppaan noin vain. Itse ainakin haluaisin rakastamani naisen nauttivan niistä hetkistäkin. Nauttivan itseäni enemmän, siitä itse nauttisin eniten. Eli kuitenkin olen itsekäs tässäkin asiassa! Mutta eikö se rakkaus o sitä, kun saa hyvää oloa toisesta ihmisestä ja toiselle hyvän olon tekemisestä. On se sitten seksin tai arjen kautta.
Minä henkilökohtaisesti olen kokeillut ja todennut että ihan kamalaa. Kyllä kahden aikuisen väliseen suhteeseen kuuluu kaikki: rakkaus, läheisyys, seksi.
Onko sulla jotain pelkoja vai oletko vain estoinen? Omin käsin onneen?
Minä voisin peuhata vaikka kaikki ajat rakkaan naisen kanssa, mutta sopii kyllä peuhaamattomuuskin. Paljon kivempi ja luotettavempihan se semmonen ihminen on joka osaa olla epäitsekäs ja aidosti välittää ja rakastaa.
Nyt tuli mieleen vanha sanonta. "Kannattaa varoa, mitä toivoo, se voi toteutua."
Kyllä minä voin panna kuitenkin jos haluat...♥