Kepun takinkääntäjät eivät pettäneet

Minunkin piti ottaa etäisyyttä erääseen maajussiin, koska muuttui aivan liian narsistiseksi. Johtuu varmasti kepupolitiikasta, joka pettää.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei varmaan yhtä narsistiseksi kun tuo Paloheinässä asuva demari

Äänestä

Asia on juuri päin vastoin, lupauduit minulle kotiryssäksi mutta petit luottamuksen välittömästi ryhtymällä reformipuolueesta kotoisin olevan suurtilallisen lankkipojaksi. Ilmeisesti katumus on täyttänyt mielesi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epäluottavainen kirjoitti:

Minunkin piti ottaa etäisyyttä erääseen maajussiin, koska muuttui aivan liian narsistiseksi. Johtuu varmasti kepupolitiikasta, joka pettää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu