Kiitos hyvästä palvelusta palautusautomaatilla
Asiakaspalvelu S-market
minä3euroa
7149
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Palautusautomaatti on kone,koska se toimi ,yleensä vaan piippaa
Palautusautomaatista en mitää tiedä mut S-marketin kassalla kaks viikkoo sitte sunnuntai-iltana oli oikeen mukavan näköinen kassaneiti.
Ainakin yhden kassa rouvan naama on aina synkän näköinen ei kuulu tervehdystä kiitoksista puhumattakaan,onkohan entisessä duunissa oppinut että asiakas on aina väärässä,kyllä pitäisi hiukan valinta kriteerejä harkita ennen kun otetaan työhön palvelu ammattiin ,,mutta luulis kyseisen akan jo jäävän pian eläkkeelle.
S-ketju =kolhoosikaupat = tyhmät höplästävedettävät "asiakasomistajat" muka. Maitokin on niin helevetin kallista ettei riitä palkka asuntolainanmaksuun.
on huono palkka
Et varmaan sitten käy Koossakaan, siellä toi pluttana maksaa vieläkin enemmän. Mistäs maitos ostat?
S: maitolitra on halvemmillaan75 senttiä se on jo halpa.