kahisevaa tuli

ihan kivaa

eilen voitin paffin ruletista 400e tänään 1200e siis puhdasta voittoa kummallakin kerralla aloitin 150e llä. -kiitos-

4

3309

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mika

      Pelaatko paljonkin?

    • Eräs (ex?)pelaaja

      Millaisilla panoksiella palaat ja miten pelaat, tuskin tuplavoiton antavilla pääsee tuollaisiin?

      Varoitus niille jotka uskovat että noin voi käydä itsellekin: ruletissa jää tappiolle ennemmin tai myöhemmin eikä niitä voita koskaan takaisin vaikka miten yrittäisi.

      • Rechner

        Vähän sama juttu kuin muissakin "himoissa"
        Voi jäädä koukkuun....Eräs kaveri kerto voittaneensa 210000 €, mutta hävinneensä sitten takaisin nämä rahat...Pellaaminen pitää mitottaa sen mukaan mitä on valmis häviämään....Mulla se on 100 €/kk.


    • pelasin taas

      oli pitkä tauko etten pelannu mutta tänään pelasin sijoitin 10e kenoo siitä en tiedä miten käy mutta sitten laitoin 30e taas tohon rulettiin voitin 150e no tilille tuli sijoitin rahastotilille mitä kartutan. sitten laitoin 20e vielä ja 100e tulee vielä. jos 50 sijoituksiin ja 20e peliin ja 30e jää sitten vaikka viihteeseen.tässä välillä voitin kenossa 200e joten ainakin pelaamisessa olen plussalla hyvin ja sijoituksetkin plussan puolella kovasti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      58
      5060
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      54
      4562
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      122
      4489
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      295
      1670
    5. 81
      1311
    6. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      228
      1308
    7. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      68
      1265
    8. 306
      1005
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      199
      930
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      50
      820
    Aihe