neurologian kuntoutuspoliklinikka

ansk2412

Moi,

Tietääkö joku tämän nimistä neurologia helsingistä kuin tarja puumala?ylilääkäri on ottanut lopputilin ja jää keväällä pois.tietoni mukaan hänen lähdettyä uusi lääkäri on puumala. Tympäsee jo valmiiksi.

3

3389

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tonttu123

      Inhottaa kun neurologian kuntoutuspolille yrittää soittaa tunnin soittoajan puitteissa, niin aina jonossa tunti (atm taas) ja katkasevat puhelun. Välillä muuten vaan laittavat "varatun" äänen yhtäkkiä kesken jonotuksen. Mikä lie taustalla? Noin 1-2 kertaa vuodessa sinne soittelen. Onko huono tuuri tai jotain? :D

    • Eiollenkaankiva

      EI kiva uutinen ollenkaan. Mua oli pompoteltu neurologilta toiselle pitkään ja nyt olin Tarja Puumalasta saanut "oman" neurologin, joka tietää asiani ilman että tarvitsee joka kerta kaikkea kertoa aloittaen siitä kuka olen.

    • ansku2412

      Kiitos,9 vuotta sain pitää saman lääkärin.nyt on vielä kallo täynnä reikiäkin ja juuri saatu tehtyä kallonsisäinen eeg,mutta en vielä tiedä mitä tämän jälkeen vai tapahtuuko yhtään mitään.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      63
      4571
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      164
      3512
    3. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      63
      2854
    4. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      149
      2811
    5. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      49
      2674
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1913
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1801
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1646
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      174
      1630
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      42
      1342
    Aihe