PS voittaa vaalit.

numeroyksi

Ja sekös antipersuja (noita homoja) viduddaa.

14

58

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • valotonVille

      Hieno kommentti.Täysin samoin kanssasi ajattelen.Persut VOITTAVAT vaalit.

      • eteteglmp

        Hienoa.Toivotaan näin.


    • Voicess

      Näinhän se menee ,Ssekoomus on näyttänyt osaamisensa , Kommarit syövät keittiönki jos sinne päästää, Uskovaiset hyysää niin ettei mitään tolkkua, Vihreet laittaa maan kuralle viikossa ekotekoineen, Kes kusta nyt poukkoilee milloin minkäki perässä, Sdp,heiluttaa vakuuksiaan ja kaikkea muuta samalla, mitäs jää jäljelle Persut! vaikkakaan puolue ei ole " mallikelpoisin " ja Coolein mutta ainoot Järjen äänet.

      • persu.man

        Pätevää kommentointia.Mukava lukea järkevän ihmisen ajatuksia.


    • Hyvähyvä, eikä edes yhtään kirjoitusvirhettä aloittajalla. Kyllä ala-asteen opettajasi olisi nyt sinusta ylpeä.

      • heheheee

        hehehe:))


      • tosi.persu

        Hehheheheheeehhehehehehehe.


    • Voihyvääpäivää

      Persut siis voittaa vaalit? Mitä mitä? No, voitoksi se käännetään joka tapauksessa, persujen tapaan. Itse toivon, että persut voittaa vaalit ja sitten nähdään mihin persuista on. Vaikka en itse perssuja meinaa äänestääkään, mutta tämän palstan mukaan suurin osa suomalaisista äänestää persuja. Kattellaan ;)

      • J.Ortikka

        Persut voittaa,tottakai.


    • dr.Mengele

      Totta joka sana.Persut on ykkönen vaaleissa.Hyvä.

    • valotonVille

      No tottakai voittavat ja se on hyvä.

    • Katellaankatellaan

      Hyvä, persut vastuuseen VIHDOINKIN. Tätä on odotettu.

    • Näinpersuissa

      Kohta joku inisee, että persut ei lähden hallitukseen jos ei ole sitä ja tätä, hohoijaa!

      • J.Ortikka

        Persut pääministeripuolueena valitsee hallituskumppanit ja ne itkevät sitten että pääsevätkö hallitukseen.Näin se menee.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      76
      5914
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      279
      5206
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      45
      3294
    4. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      105
      2703
    5. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      10
      2666
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1635
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1585
    8. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      29
      1428
    9. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1410
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      143
      967
    Aihe