Jarrut toimii muuten mutta ei abs, myöskään abs valo ei pala lainkaan. Moottoritilan sulakerasian sulakkeet ehjät, mitä seuraavaksi? Vastaavia kokemuksia?
1999 Voyager ABS ei toimi
Annaminullejarru
2
264
Vastaukset
- zx11
Antaako vikakoodeja? Keydance tuttu? Chyssen oma systeemi, ihan mahtava..
Voi olla abs-yksikkö rikki.. ;( - Luulisinkai
Ettei nyt vaan olisi niin että autossa ei ole ABS- jarruja vaan tavalliset ja vielä rummut takana? Eikös näitä ole molempia versioita??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait162958- 392557
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381423- 841340
- 631231
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40979Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.124883- 32796
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi27645Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59611