raskaana olevat

raskaana20v

Hei, haluaisin tietää kiinnostaako/kiihottaako miehiä raskaana olevat naiset
vai kammottaako ajatus seksistä pallovatsaisen, raskaana olevan naisen kanssa?

11

288

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pakkopainaapitkää

      no ei se silleen koohota mutta saa laske asisään ilma raskauden pelkoa se on juju siinä ja sitten se että akan on pakko antaa bebaa kun on lopputiineys päällä ja suihinkin saa siihen aikaan aika mukavasti, sitten kun lääkäri antaa akalle luvan aloittaa paneminen kersan jälkeen niin se ei anna pyllyä enää vaan vaatii aina emätin yhdyntää ja kuten tiedät tiukkuus ei ole samaa kuin perseessä

    • isukkivaan

      Herkkuahan se on 2-4 kk raskaana olevan naisen kanssa

    • Ehdottomasti kiinnostaa.

    • Tottakai on todella kaunis

    • Lutkuhuuli
    • pohdiskelua-M

      Mies on mieltynyt eniten naiseen, jonka vyötärö on n. 70 % lantion mitasta. Teorian mukaan tämä johtuisi siitä, että mies ei hukkaisi ruutia mahdollisesti raskaana olevaan naiseen.

      Teoriassa tuntuu jotain olevan vialla, sillä monet miehet tuntevat erityistä vetoa odottaviin naisiin. Seksillä on ihmisille muitakin funktioita kuin raskaaksi saattaminen, läheisyyden vahvistaminen ja silkka nautinto.

      Ajattelen mielifantasiaani, yhdyntää toisen pariskunnan kanssa. Siksi ajaksi, jonka kuluessa toinen rouva tulee raskaaksi, täytyy kieltäytyä ainakin paljaalla panemasta hänen vittuunsa, koska hän on lopettanut pillerit. Kun hän sitten on tullut raskaaksi, voi taas panna häntä paljaalla ja onnitella odotuksesta. Ajan kuluessa hänen vatsansa kasvaa, mikä ajatuksissani vain lisää nussimisen nautintoa.

      Jos taas ajattelen jo toteutunuttakin, kun vaimoni oli raskaana saadakseen yhteisen lapsemme, nautinto vain lisääntyi hänen pyöristyessään, Olisin ollut myös todella iloinen, jos hän olisi saanut nauttia toisen miehen paljaasta kyrvästä paljaassa vitussansa maha pystyssä.

      Arvelen, että vyötarön kapeus kertoi varhaismiehelle enemmänkin naisen terveydestä, mutta jos mies tiesi, että pyöreys johtuikin raskaudesta, hänen teki mieli nussia naista, olipa sitten tulossa oma tai vieras lapsi.

    • Preggo

      Kiihotta eritoten! Raskaana oleva nainen on todella eroottinen näky!

    • raskaana_vierasta

      Kiihottavinta mitä tiedän on raskaana oleva nainen joka antaa vieraalle. Raskaana on vieraan naiminen minusta sallitumpaa kuin ei raskaana. Eipähän tule vieraalle raskaaksi.

    • koti_isa26

      Ai että kiihottaako!? Mikä voikaan olla seksikkäämpää kuin raskaana oleva nainen! Viimeisillään täytyy vähän keksiä asennot uudestaan mutta tahdin ei tarvitse yhtään hidastua.

    • miessss31

      Kiihottaa erityisesti, mikään muu ei ole seksikkäämpää kuin iso pyöreä masu naisella :)

    • Raskausonkaunista

      Ehdottomasti kiihottaa! Raskaana oleva nainen on todella sexy! Kaikissa vaiheissa, alkaen siitä kun tissikeiju on käynyt ja ihan loppuun saakka. Elämäni parhaimmat seksimuistot liittyvät raskausaikaiseen seksiiin.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahdus ilahduttaa

      Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.
      Maailman menoa
      151
      4513
    2. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      192
      3127
    3. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      98
      2771
    4. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      21
      2753
    5. Pitkän päivän ilta

      Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel
      Ikävä
      135
      2582
    6. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      35
      2037
    7. Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon

      ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu
      Maailman menoa
      53
      1986
    8. En selvinnyt ilman naarmuja

      Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa
      Ikävä
      13
      1845
    9. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      12
      1839
    10. Olet ainutlaatuinen

      Sinussa on jotain, jota en osaa oikein edes pukea sanoiksi. Jotain paljon syvempää, kuin ulkoinen ihanuutesi. Jotain ain
      Ikävä
      38
      1109
    Aihe