Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten ottaa asia puheeksi?

Eli on pari kuukautta seurustellut naisen kanssa, muutama kerta oltu hänen mökillä yms. olemme olleet intiimistä ja hyväilleet toisiamme mutta en osaa jatkaa siitä eteenpäin, eli miten jatkaisi sänkyyn asti. Suutelun jälkeen on hiljaisia hetkiä ja tiedän että ajattelemme molemmat seksiä, mutta kumpikaan ei oikee osaa puhua siitä! Asia ei pitäisi olla erikoinen mutta kaikki vain eivät osaa puhua seksistä niin suoraan, olisiko kenelläkään samanlaista ongelmaa?miten tästä eteenpäin?
Kiitos jo etukäteen...
4959
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kun oot ensin pussaillu likkaa,että tunteet on heränny,niin senjälkeen ala käpälöimään häntä pimpistä. Kun sitä olet jonkun aikaa tehny,niin kaada hänet vaaka-asentoon.Ota likalta housut pois. Ala mönkiä haaroväliin. Kun oot saanu haarat auki ja oot pimpin päällä, niin ei muuta kun paina kalu sisään ja ala työntelemään edes-takasin. Pohjaan asti. Sillälailla se jatkuu niin pitkälle,että saat orkun ja myös likka saa. Näin se menee.

Äänestä

mä tiedän miten seksiä harrastetaan mut siis en vaan oikeen tiedä miten siihen tilanteeseen osais mennä, tiedän että haluan tehdä sen naiseni kanssa mutta pelottaa ilmeisesti tuo neitsyyden menetys...

Äänestä
  • Ei siinä vaihees enää puhua tartte.Tee vaan niin kun sanoin ja toimi. Oon mekeipä mikki siihen, että kun käpälöit naisesi pimppiä,vaikka pikkuhousun päältäkin,niin jo siinä vaiheessa haarat aukeaa itsestään. Voi olla että naisesi siirtää lantiotaan niin,että sun kätes osuu pikkuhousun reunaan ja hän itse lipsauttaa sun kätes paljaaseen pimppiinsä. Niin ainakin mun naiseni teki eka kerralla. Ennenkun tajusinkaan,käteni oli paljaassa pimpissä housujen alla käpälöimässä. Kun pimppi oli raollaan tuoreena,niin jatko meni automaattisesti.

    Tsemppiä sulle, tee niin kun tässä kerroin. Näin se tulee tapahtumaan.

    Äänestä

muuten joku kairaa sitä muijaa pyllyyn ja sinä jäät hopealle! go on george.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


O_saamaton kirjoitti:

Eli on pari kuukautta seurustellut naisen kanssa, muutama kerta oltu hänen mökillä yms. olemme olleet intiimistä ja hyväilleet toisiamme mutta en osaa jatkaa siitä eteenpäin, eli miten jatkaisi sänkyyn asti. Suutelun jälkeen on hiljaisia hetkiä ja tiedän että ajattelemme molemmat seksiä, mutta kumpikaan ei oikee osaa puhua siitä! Asia ei pitäisi olla erikoinen mutta kaikki vain eivät osaa puhua seksistä niin suoraan, olisiko kenelläkään samanlaista ongelmaa?miten tästä eteenpäin?
Kiitos jo etukäteen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu