Toivottavasti kaikki hyvin mies

ja ahdistuksesi helpottaa, taitaa ottaa koville... Jospa vaikka parit neuvoa antavat.
2218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jallu iltakaverina

Äänestä
  • Ahdistus, tuska, kärsimys, toivottomuus, turtumus... Nuo vanhat tutut, ystävät jo niin rakkaat, elämän kumppanit, toverit. Yhdessä on tultu jo pitkä taival. Loppuun asti, yhdessä kulkien, elo jatkukoot vielä pitkään. Sille parit, kampai!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sivustaseurannut kirjoitti:

ja ahdistuksesi helpottaa, taitaa ottaa koville... Jospa vaikka parit neuvoa antavat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu