Sori blondilla on pitkät piuhat...

Nyt tajusin...siis lakko -ehkä pidetään se 4-ever?
9167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kuka meni lakkoon?

Äänestä

Niin mitenkä että?

Äänestä

hyöty vai haitta?

Äänestä

Voin alkaa tupakkalakkoonkin

Äänestä

ei osunut

Äänestä

ikävöintilakko?

Äänestä
  • ei -taisi tarkottaa jotain muuta...

    Äänestä

Selibaattiinko meinasitte ryhtyä blondisi kanssa?

Äänestä

Ei ole oikea ihminen tätä lukenut...tietäis heti. Mut anteeksi etten heti tajunnut...vaikka sanoitkin sen viestissä ihan suoraan. Jotenkin käänsin sen päässäni -kun oli sitä muutakin sisältöä ja luin hätäisesti ja sitten poistin. Tajusin merkityksen vasta eilen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinnejonnekin kirjoitti:

Nyt tajusin...siis lakko -ehkä pidetään se 4-ever?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu