Lierac High Peel tehokuorinta

ostaakovaiei

Onko kukaan kokeillut?

Itse olen niin lopen kyllästynyt käyttämään Basiron voidetta pienille näpyn aluille kun aina kuivattaa ja laittaa ihon kiristämään niin hitosti. Aluksi Basiron oli aivan mahtava tuote ja sain ihosta täysin finnittömän mutta tämänhetkiseen tilanteeseen se on jo liian vahvaa muutamille näpyille.

Nyt ajattelin jos ostaisin ja alkaisin käyttämään tota Lieracin tehokuorintaa muutaman viikon kuurina.

http://www.yliopistonverkkoapteekki.fi/epages/KYA.mobile/?ObjectPath=/Shops/KYA/Products/KO0991802&Locale=fi_FI

Siinä on ainakin aika hyvät arvostelut. Onko kukaan täältä sattunut tuota kokeilemaan?

7

121

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • applecidervinegar

      Kokeilin joskus vuosi sitten. Muistaakseni myös poltteli ja iho hilseili. Käytin kylläkin tuotetta arpiin, en ehkä käyttäisi finnien hoidossa. Ite oon näppyjen päälle valellut vähän braggsin luomu omenaviinietikkaa, kuivattaa finnit sopivasti hintakaan ei ole yhtä suolainen!

      • kysykysykysyky

        Auttoiko arpiin?


      • kyssykysyky
        kysykysykysyky kirjoitti:

        Auttoiko arpiin?

        Siis tuo tehokuorinta-aine?


      • ostaakovaiei

        On se varmaan kuitenkin hellävaraisempi kuin Basiron? Aiheuttiko ihon punoitustakin tuo tehokuorinta?


      • applecidervinegar

        En huomannut juuri minkäänlaista eroa arvissa eli ei ollut hintansa veroinen ainakaan omalle iholle :( basironkaan ei tehnyt iholle mitään joten lierac tuntui huomattavasti vahvemmalta. Iho jäi myös punertamaan ja kihelmöimään joksikin aikaa.


      • kysykysykysy
        applecidervinegar kirjoitti:

        En huomannut juuri minkäänlaista eroa arvissa eli ei ollut hintansa veroinen ainakaan omalle iholle :( basironkaan ei tehnyt iholle mitään joten lierac tuntui huomattavasti vahvemmalta. Iho jäi myös punertamaan ja kihelmöimään joksikin aikaa.

        Auttoiko se vai ei?


    • virheostos

      Kävin siis ostamassa tuota ja nyt parina iltana levittänyt kasvoille ja päälle kosteusvoide mutta en kyllä tykkää yhtään! :( Leuan finnit on nyt vain "kypsyneet" enemmän ja ihon alle tullut näppyjä lisää. Muutenkin tuntuu että iho on näiden parin käytön jälkeen punakkaampi ja herkempi ja aivan päinvastoin mitä tuote lupaa. Ei siis taida sopia iholleni yhtään.

      En todellakaan halua jatkaa käyttöä ja ottaa sitä riskiä että iho menee vielä huonommaksi! Kyllä tympii kun meni melkein 40€ ihan turhaan. :(

      Jatkan siis sen tutun ja turvallisen basironin käyttöä ihonhoito rutiinini ohella niinkuin tähänkin asti kun olen sen todennut parhaaksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      256
      45552
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      41
      11329
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      221
      10951
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      38
      9765
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      87
      8592
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      276
      6640
    7. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      43
      2344
    8. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      12
      2244
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      44
      2084
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      0
      1741
    Aihe