Olisi kiva saada tietää

ystäviltäsi ja perheenjäseniltäsi, että oletko aina ollut noin kaheli. Epäilen että olet ollut.
9338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Millä tavoin kaheli? Eikö meistä kaikki :) sitä paitsi en omista enää perheenjäseniä saati ystäviä :/

Äänestä

Kysy vapaasti.

Äänestä

Ois kanssa mielenkiintosta tietää mimmosia sammakoita sieltä pääsis.

Äänestä

Joo. Anteeksi.

Äänestä

Terveet ihmiset nukkuu yönsä, kahelit valvoo ja skriivailee palstalle n. klo kaksi yöllä.

Äänestä

Tällaisen aloitusviestin kirjoittaja on joko todella uori tai hullu.

Äänestä

Kuulostaa tosi tärkeältä..

Äänestä

Ihastuksesta sekaisin joo, eikä tästä tiedä perhe eikä kaverit, pitäis sua sekona jos kysyt

Äänestä

mun oma?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tärkeäämietintää kirjoitti:

ystäviltäsi ja perheenjäseniltäsi, että oletko aina ollut noin kaheli. Epäilen että olet ollut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu