Nähdäänkö tänään?

Tuu leikkiin mun kaa hiekkalaatikolle, joohan? tossa lähistöllä ois hiekkakakkua tarjolla;D
3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yöks, lopeta heti.

Äänestä
  • mikä tossa nyt oli "yöksiä"? et kai vaan lukenut "omalla tavallasi". aina saa kysyä, jos toisellakin olisi aikaa leikkiä. En tarkoittanut mitään sellaisia leikkejä. ihan viattomia juttuja

    Äänestä

Hyvä idea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kolmeyksi kirjoitti:

Tuu leikkiin mun kaa hiekkalaatikolle, joohan? tossa lähistöllä ois hiekkakakkua tarjolla;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu