Kiitos sossu kun laitoitte sen latvalaho Tomi Rannan lapioimaan sian paskaa Santtu Tuiran kanssa niin palsta rauhoittui kummasti. Kiitos vielä kerran.
Tämä palsta kuoli
VantaanHerra
1486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tissun homonaama muistuttaa persettä.
Tämä, kuten kaikki muutkin suomi24 palstat kuolivat "hienon" uudistuksen myötä. Käyttäjämäärät tiettävästi laskenut jopa 90%, minkä takia suomi24 ei suostu edes julkistamaan enään kävijämääriä.
Murobbs.
Olen ollut täällä kymmenen vuotta. Ei ole kävijämäärät laskeneet, ihmiset vain keskittyvät entistä enemmän tunnettujen titaanien yhteenottoihin, uskaltamatta itse kovinkaan trollata siihen päälle.
Titaanien??? Mainitse muutama esimerkki, jotta muutkin voivat seurata.
Navetassa ei haittaa, vaikka on "hiukan" alkoholin vaikutuksen alaisena. Ei se erotu. Pahinta on, kun ei kehtaa suoraan Lidliin mennä töistä. Pakko polkea ensin kämpille suihkuun, sitten pelkällä viinan hajulla ja voimalla polkea Lidliin. Onhan se hyötyliikuntaa, mutta liika liikunta on pahasta. Tulee ylikunto.
Nyt on jo korkea aika ottaa se viimeinen asekel kohti myöhäisvaiheen alkoholismia. Eli pistät ne kiljut käymään tai rupeat juomaan kirkkaita. Eihän tuossa ole mitään mieltä käyttää elämän viimeisiä päiviä polkemalla pyörällä kodin, sikalan ja lidlin väliä. Ei se sun orjuutuspaikkakaan voi kovin lähellä puohitietä olla. Järki käteen nyt kylmis!
Lähin navetta n.1km Puohitieltä
Heh! Herrat tarkoittavat varmaankin tätä:
http://www.navetta.fi/
Hieno tuo ravintola! Jos poikkeen Hautiputaan suunnalla pitää poiketa :) kiiti linkistä
En muista, milloin olisin revennyt näin ääneen Alkkis-palstalla. Kylmis pelkää, että sille tulee ylikunto. Tuon täytyy olla tahallista naurattamista.
Työnnä löylykauha pilluusi.
Täytyy muistaa, että se 9 euroa päivältä tulee siihen sossutuen PÄÄLLE. Ei todellakaan ole mitään orjatyötä, sillä ne, jotka saavat oikeaa palkkaa, saavat sossusta ja KELA:sta yhteensä 0 euroa.
En ymmärrä, mikä järki siinä on, että nimimerkilläni pitää leikkiä ja tyyppiä sen takana jopa nöyryyttää. Tiedoksi: en ikinä puhuisi naiselle noin.