Hätä kädessä !!!

Näyttäs että Rantakankaalla tullut hätä käteen kun tänne meidän tien varteen on mainoskylttinsä pystyttänyt, eipä aiemmin ole ollut kiinnostusta tämän jokivarren asioihin. Mehän kyllä lähetämme oman miehen eduskuntaan eikä mitään haapavetistä tyhjäntoimittajaa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aina pitää muistaa että vain pellet äänestävät Kepulaista!

Äänestä

Jos olisin kepu niin ilman muuta äänestäisin Vuolteenahoa. Eihän nuilla muilla ole mitään mahdollisuuttakaan.

Äänestä
  • Rantakangas on sitäpaitsi näyttönsä antanut ed kausilla,tulos yhtä tyhjän kans. Sipilän imussa on vaarassa mennä läpi jos tämän jokilaakson ääniä saa koijattua. Joten oman jokilaakson ehdokkaille äänet keskitämme.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyhjäätyhjää kirjoitti:

Näyttäs että Rantakankaalla tullut hätä käteen kun tänne meidän tien varteen on mainoskylttinsä pystyttänyt, eipä aiemmin ole ollut kiinnostusta tämän jokivarren asioihin. Mehän kyllä lähetämme oman miehen eduskuntaan eikä mitään haapavetistä tyhjäntoimittajaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu