Rupusakkia

Taas melskasi yks persu keskellä päivää umpikännissä Kontulan ostarilla, sano äänestävänsä Tony Halmetta. Semmosta porukkaa ne on.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No, eipä sulla sen kummemin mene, siellähän sinäkin - Kontulan ostarilla ja nyt täällä selittelemässä kuinka kamala oli persu - nii-in ;)

Äänestä

Ovat nämä intohimoiset paskanjauhajat antipersut koomista porukkaa. lyövät täysillä kirveellä omaan polveensa ja hekottelevat palstalla; "sattuiko persua".

Äänestä
  • Onko se Packalen saanut jo sen Vesalan aidattua. Entä onko vartiointi ??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juho_P kirjoitti:

Taas melskasi yks persu keskellä päivää umpikännissä Kontulan ostarilla, sano äänestävänsä Tony Halmetta. Semmosta porukkaa ne on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu