Olis aika varmaankin menettää poikuus. olen parikymppinen ujo miehenalku. Kaikki naiset jotka ovat kiinostuneita poikuuden riistoon ni vois vaikka laittaa s-postiin viestiä. :)
[email protected]
Poikuuden menettäminen!
Neitsyt20
1
274
Vastaukset 1
- Verituleepintaan
Kelpaisko tälläne pian 32v sinkkumies ja myös neitsyt riistämään poikuutesi?
Uskoisin että vähällä et tuu pääsemään pinteestä,mutta aamulla kiittäisit kovasti pienimuotoisesta elämän kovasta koulusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571480Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568