Sain tuossa hiljattain kouristuskohtauksen, kuulin jälkeenpäin että heräillessä pupillit olivat olleet laajat. Miksi pupillit olivat laajat? Meinaako se jotain vai onko normaalia?
Vastaukset 1
- heikkivaan
joo, täällä sama homma pupilleista, laajat oli. kohtauksen jälkeen.(jolloin kouristeli), jonka jälkeen myös todella sekava olo, ei tunnistanut omaa kotiaan sisältäpäin,eli harhaili ympäriinsä ja koitti pihallekin mennä alasti.... ei muistanut omaa tai mun nimeä. (puoliso kirjoittaa) meni puoli tuntia ennenkuin alkoi puhua järkeviä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1132341Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???301157- 106953
- 71942
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha611912- 48855
- 85790
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 70666
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31666