Näpit irti pomosta

Työmyyrä48

Hei

Olen töissä kiireisessä keskisuuressa yrityksessä ja olen 48v ihan hyvin säilynyt yh äiti

Esimieheni on äärimmäisen komea 55 v mies josta olen viime aikoina nähnyt melkein joka yö ns. Märkiä unia ja aina kun itse tyydytän ajattelen häntä.
Esimieheni on ~185 cm, hieman roteva, ruskeasilmäinen, taatusti ison omaava köriläs, näen häntä töissä joka päivä en tiedä miten pystyn pitämään näpit hänestä erossa. Mies on eronnut mutten tiedä tapaileeko juuri nyt ketään. Olimme eilen samaan aikaan täydessä hississä hyvä että uskalsin edes hengittää kun nännit kovina haisteli. Hänen jumalaista Partavettä.

Haluaisin eniten maailmassa avata hänen housut ja ottaa sen esiin suuhun ja syvälle pilluun tuntea hänet sisällä en vain tiedä mitä teen

Miten etenen?

5

66

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • SKJHDKSA

      Hönttihän sie oot ku tuollaisia kysyt, juttelet ja "seurustelet" tyypin kanssa, ajan kanssa ne kasvaa johonkin suuntaan jos on suhdetta syntyäkseen. Paitsi jos pelkkä seksi kiinnostaa niin senkus flirttailet tai muuta keinottelua mikä nostattais sen haluja.

      • No näin kokemusta omaavana en suosittele sekaantumaan pomoon. Aiheuttaa enemmän hankaluuksia, itse ainakin pidän vastaisuudessa näppini irti vaikka kuinka tekis mieli.No nyt ei onneks ole edes mahtui ku nainen pomon.


      • Apjuu

        Olis vaan niin ihanaa nostaa hametta ja saada kovat kyydit vaikka esimiehen pöydällä :) en tiedä mutta mietin tätä lähes tulkoon joka päivä

        Pitäisi varmaan etsiä joku muu mies mutta kun tämä tapaus on kaikkein komein seksikkäin ihanin ja kaikkea.


    • pomomoraali

      Ihanaa tietysti olisi, jos saisit pomosta täytettä sisällesi ja tyydytyksen :)

      Mutta jos pomosi on niin ihana kuin sanot, hän varmasti yrittää pysyä erossa alaisestaan :( Älä siis pety, jos tulet torjutuksi (tai tietysti petyt, mutta pomon vaikuttimena voi olla omasta työpaikasta kiinni pitäminen, ei muu...)

      • Appp

        Nii i mutta kun ei millään malttas... Kai se ois parempi vaan unohtaa mutta voi olla että pakko ottaa loppu tili jos tästä ei tule mitään koska työteho on laskenut ajattelen vain tätä niin ihanaa urosta.......


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      56
      1722
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      24
      1352
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      99
      1042
    4. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      87
      773
    5. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      44
      765
    6. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      20
      579
    7. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      28
      571
    8. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      31
      513
    9. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      55
      493
    10. Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?

      Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h
      Ikävä
      30
      443
    Aihe