Somalinainen halventaa raiskattua

raiskaajat-karkotettava

Somali Nora Jama on julistanut sodan suomalaisia vastaan äärirasistisilla sanoillaan. Palakoot somali Hitlerin ajan uuneissa ja vietäköön somalit teurasjätteenä hävitettäväksi. Suomalaisilla on yhtä suuri oikeus raiskata somaleita kuin somaleilla suomalaisia. Somalit kannattaa raiskata lapsina niin hajoavat henkisesti kasvaessaan aikuisiksi.

http://aijaa.com/MsIb8o

7

61

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • suomensuomalainen

      Kumma kun saavat valtakunnallisessa mediassa noin paljon puolustaa. Missä on raiskatun tytön omaiset? Väitti, että Englannissa olisi parempi, ymmärtävät eri kulttuureita toisin kuin Suomessa. Tuskin englesmannikaan ymmärtää tuollaisia raiskaajia! Saisi minun puolesta painua Englantiin!

      • Elovena-Eeva

      • Eloneva-Eeva

        Afro amerikkalaista tietotaitoa ollaan saatu Nokiaa myöden ja hyväksi havaittu. Arfikan mantereen heikkolahjaiset osaavat ovelasti viritellä VIHA puheita suomalaisista.

        RASISTISIA toimintaa mikä on syrjimistä meitä valtaväestöä kohtaan. Nyt vielä pitäisi heille tänne Stadiin rakentaa asunnot. Kun omille nuorillemme ja ei niitä ole. Ei myöskään ole oikeudenmukaista toimia vastoin PERUSTUS LAKIA. Jossa turvataan jokaisen suomalaisen oikeudet. Menkää ja lukekaa perheistä jotka tulivat meille turvaan? Emme saa muuta kuin halveksuntaa huorittelua ja kaikenlasta kiilaamista joka paikasta. Tiedän että on väärin kirjoittaa. Tuo Tapanilan tapaus oli se olki joka katkaisi kansaistemme selän. Emme jaksa enää heitä elättää.

        Muutos on tapahduttava, jos joku haluaa, menköön sinne heidän majoihinsa jakamaan sitä avustusta. Valistus on sana jota he eivät tunne. Naiset heillä sitä tarvitsevat, ollakseen kansansa edellä kävijöitä VALISTUSTA, OPPIA kirjoittamaan lukemaan ja kasvamaan pois ISLAMIN ORJUDESTA.


    • 5764534345
    • 4657879

      Rikoslaki 20 luku 2 §
      Törkeä raiskaus
      Jos raiskauksessa
      1) aiheutetaan toiselle vaikea ruumiinvamma, vakava sairaus tai hengenvaarallinen tila,
      2) rikoksen tekevät useat tai siinä aiheutetaan erityisen tuntuvaa henkistä tai ruumiillista kärsimystä,
      3) kohteena on kahdeksaatoista vuotta nuorempi lapsi,
      4) rikos tehdään erityisen raa’alla, julmalla tai nöyryyttävällä tavalla tai
      5) käytetään ampuma- tai teräasetta tai muuta hengenvaarallista välinettä taikka muuten uhataan vakavalla väkivallalla
      ja raiskaus on myös kokonaisuutena arvostellen törkeä, rikoksentekijä on tuomittava törkeästä raiskauksesta vankeuteen vähintään kahdeksi ja enintään kymmeneksi vuodeksi.
      Yritys on rangaistava.

      Allekirjoita adressi Rikokseen syyllistyneen ulkomaalaisen karkottaminen osoitteessa https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/970
      Kannatusilmoituksia on koossa reilut70 % vaaditusta 50 000:sta, joten paljon lisää tarvitaan, nyt on toiminnan aika!

      • somali-raiskaa

        Somali sai malminkartanon alaikäisen tytön raiskauksesta 2kk ehdollista, ja oli
        vielä somppujen kimppakiva.


      • neekerinvihaaja
        somali-raiskaa kirjoitti:

        Somali sai malminkartanon alaikäisen tytön raiskauksesta 2kk ehdollista, ja oli
        vielä somppujen kimppakiva.

        Ja kehtasivat vielä väittää että "meila ole ookeus ilmase hooran koskka me karsi somaliasa. ALLAHU AKBAR"


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      100
      2080
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      289
      1886
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      336
      1719
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      204
      1565
    5. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      96
      1337
    6. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      31
      1237
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      94
      1113
    8. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      66
      1064
    9. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      1047
    10. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      58
      1038
    Aihe