Somalinainen halventaa raiskattua

raiskaajat-karkotettava

Somali Nora Jama on julistanut sodan suomalaisia vastaan äärirasistisilla sanoillaan. Palakoot somali Hitlerin ajan uuneissa ja vietäköön somalit teurasjätteenä hävitettäväksi. Suomalaisilla on yhtä suuri oikeus raiskata somaleita kuin somaleilla suomalaisia. Somalit kannattaa raiskata lapsina niin hajoavat henkisesti kasvaessaan aikuisiksi.

http://aijaa.com/MsIb8o

7

98

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • suomensuomalainen

      Kumma kun saavat valtakunnallisessa mediassa noin paljon puolustaa. Missä on raiskatun tytön omaiset? Väitti, että Englannissa olisi parempi, ymmärtävät eri kulttuureita toisin kuin Suomessa. Tuskin englesmannikaan ymmärtää tuollaisia raiskaajia! Saisi minun puolesta painua Englantiin!

      • Elovena-Eeva

      • Eloneva-Eeva

        Afro amerikkalaista tietotaitoa ollaan saatu Nokiaa myöden ja hyväksi havaittu. Arfikan mantereen heikkolahjaiset osaavat ovelasti viritellä VIHA puheita suomalaisista.

        RASISTISIA toimintaa mikä on syrjimistä meitä valtaväestöä kohtaan. Nyt vielä pitäisi heille tänne Stadiin rakentaa asunnot. Kun omille nuorillemme ja ei niitä ole. Ei myöskään ole oikeudenmukaista toimia vastoin PERUSTUS LAKIA. Jossa turvataan jokaisen suomalaisen oikeudet. Menkää ja lukekaa perheistä jotka tulivat meille turvaan? Emme saa muuta kuin halveksuntaa huorittelua ja kaikenlasta kiilaamista joka paikasta. Tiedän että on väärin kirjoittaa. Tuo Tapanilan tapaus oli se olki joka katkaisi kansaistemme selän. Emme jaksa enää heitä elättää.

        Muutos on tapahduttava, jos joku haluaa, menköön sinne heidän majoihinsa jakamaan sitä avustusta. Valistus on sana jota he eivät tunne. Naiset heillä sitä tarvitsevat, ollakseen kansansa edellä kävijöitä VALISTUSTA, OPPIA kirjoittamaan lukemaan ja kasvamaan pois ISLAMIN ORJUDESTA.


    • 5764534345
    • 4657879

      Rikoslaki 20 luku 2 §
      Törkeä raiskaus
      Jos raiskauksessa
      1) aiheutetaan toiselle vaikea ruumiinvamma, vakava sairaus tai hengenvaarallinen tila,
      2) rikoksen tekevät useat tai siinä aiheutetaan erityisen tuntuvaa henkistä tai ruumiillista kärsimystä,
      3) kohteena on kahdeksaatoista vuotta nuorempi lapsi,
      4) rikos tehdään erityisen raa’alla, julmalla tai nöyryyttävällä tavalla tai
      5) käytetään ampuma- tai teräasetta tai muuta hengenvaarallista välinettä taikka muuten uhataan vakavalla väkivallalla
      ja raiskaus on myös kokonaisuutena arvostellen törkeä, rikoksentekijä on tuomittava törkeästä raiskauksesta vankeuteen vähintään kahdeksi ja enintään kymmeneksi vuodeksi.
      Yritys on rangaistava.

      Allekirjoita adressi Rikokseen syyllistyneen ulkomaalaisen karkottaminen osoitteessa https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/970
      Kannatusilmoituksia on koossa reilut70 % vaaditusta 50 000:sta, joten paljon lisää tarvitaan, nyt on toiminnan aika!

      • somali-raiskaa

        Somali sai malminkartanon alaikäisen tytön raiskauksesta 2kk ehdollista, ja oli
        vielä somppujen kimppakiva.


      • neekerinvihaaja
        somali-raiskaa kirjoitti:

        Somali sai malminkartanon alaikäisen tytön raiskauksesta 2kk ehdollista, ja oli
        vielä somppujen kimppakiva.

        Ja kehtasivat vielä väittää että "meila ole ookeus ilmase hooran koskka me karsi somaliasa. ALLAHU AKBAR"


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      74
      1670
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      23
      1172
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      32
      1073
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      134
      906
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      826
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      694
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      192
      619
    8. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      598
    9. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      49
      561
    10. 71
      557
    11. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      518
    12. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      507
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      485
    14. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    15. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      432
    16. 34
      424
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    18. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    19. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      16
      409
    20. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    Aihe