Musakedjuu, lauloin kolmes kryynus

Ja sikalas röllarien waild hoorshes ja sid iggi popin chaina göörlin. Iggy sano mulled et David Bowie vedi shiltä ohid sävellysdkrediitit vaik ei she ite tehny muuta ku hengas siel studiossa ku she Iggy skrivas sen
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aha. Minä oon laulannu vaan Hotel Californiaa tännää. Siansaksaks öf cärsä.

Äänestä

hahahahahahihihihihihhahahahahihihihihi!!! nyt mä kuolen. heippa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ändii kirjoitti:

Ja sikalas röllarien waild hoorshes ja sid iggi popin chaina göörlin. Iggy sano mulled et David Bowie vedi shiltä ohid sävellysdkrediitit vaik ei she ite tehny muuta ku hengas siel studiossa ku she Iggy skrivas sen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu