joko luonnossa alkaa tapahtua oon viiskymppinen vers ja kullihommat mielessä
oritkari/pohto
oulu51bi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kyllä oritkarilla touhutaan jo. Oletko kunnon runkkari ja kourija,itse kaipaan miehistä otetta ja pallien puristelua. Haluan tuntea kuinka viedään, vaikka vikisen. Isokokoisena ja isoilla vehkeillä olis tarvetta kunnon käsittelyyn, ei mitään hipelöintiä vaan mulkkuun kiinni niin kuin mies.
kyllä kunnolla mulkkuun kiinni
Hyvä. Mulkku seisoo jo sulle, eikä ole mikään pikkukulli vaan kunnon raavaan kyrpä.
mistä pidät ?ootko top vai btm henkinen mä vers
Olen btm henkinen, vaikka isokokoisena muuta luulis. Tykkään olla nelinkontin luonnossa alasti ja kaveri menee sivulta ottamaan suihin kuin hevoselta. Myös takaapäin pallien ja mulkun koittelu tuntuu hyvälle. Kalu mulla on iso ja paksu, entä sulla?
Kuin iso sulla on? Olen VR:llä töissä ja usen ohi junaillessa tekee munaa mieli niin julmetusti.
20 pitkä ja ympärys18 cm. Joten kunnon alta imettävää paksua mulkkua saat.
Olen imujen tarpeessa molemmin puoleisesti,milloin ja missä oritkarissa tai ouluntullissa,milloin on yleensä porukkaa paikalla ja onko huomaamatonta sivullisille.
mulla kulli 17 millon sitä päästään touhuileen
Missä Oritkarissa touhutaan?
Joskus käynyt tullissa ja joku muu paikka kiinnostas.
Tulkaa oritkariin tyhjentämään kasseja ;)