Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haluan nuolla kyrpäsi kärkeä

Olen bottom ja otan hyvin suihin, saanko imeä ja nuolla tattiasi?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jep

Äänestä

Saat, missäpäin oot?

Äänestä

Saat takuulla. Otatko spermat suuhun?

Äänestä
  • Mun tiukalle levispepulle voi

    Äänestä

Kirjoittajalla on selkeät haaveet. Ei noita ole hatusta repäisty. Ja näkyy kiinnostuneitakin olevan, joten avaaja laittaa nyt sitten toimeksi vaan ;)

Äänestä

Jaksatko imeä koko päivän, nuoletko isot pallit.

Äänestä
  • Kyllä se jaksaa. Noin kiihkeää postia ei muuten voisi kirjoittaa :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hooäxä kirjoitti:

Olen bottom ja otan hyvin suihin, saanko imeä ja nuolla tattiasi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu