Mä nyt päätin

että en enää. Rakasnainen on satuolento ihan niinkuin ihmissusi tai keiju. Minulla ei vaan ole sanottavaa, ei mitään mitä haluaisin kertoa, on vaan tämä tyhjyyden tunne. En välitä ilmaista tunteitani tai ajatuksiani. Vaikenen iäksi nyt.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

noin julma?

Äänestä

Olen kohtalotoverisi..
Mutta en vaikene iäksi..
Kyllä se Rakasnainen vielä joskus tulee vastaan sinua.. toivon niin.

Äänestä

Ei minullakaan juuri mitään kirjoitettavaa tänne....

Äänestä

Se on Helinä-keiju.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Moikka1234567890 kirjoitti:

että en enää. Rakasnainen on satuolento ihan niinkuin ihmissusi tai keiju. Minulla ei vaan ole sanottavaa, ei mitään mitä haluaisin kertoa, on vaan tämä tyhjyyden tunne. En välitä ilmaista tunteitani tai ajatuksiani. Vaikenen iäksi nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu