Tulit mun uniin : )

Pakkoko Sinun tumman komean T-miehen oli tulla mun uniin...Tulloo ikävä..
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

älä höpötä kuka sinun uniisi nyt pyrkisi ja mitä komeutta on jossain pohjaanpalaneessa höh!

Äänestä
  • Kyseessä on kypsässä iässä oleva asiallinen ja kiehtova suomalainen aikamies

    Äänestä

Miksi sä ap-provooja kuvittelet että joku uskoo sun sontaasi?

Äänestä
  • Aurinkoista päivää vaan Sullekin... Ilo oli nähdä unta komistuksesta. Ilimasta huvia, eikä harmita yhtään...

    Äänestä

Onneksi näen unia harvoin, mutta joskus hänestäkin nähnyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mnainenmutteiitämainen kirjoitti:

Pakkoko Sinun tumman komean T-miehen oli tulla mun uniin...Tulloo ikävä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu