:12 Ja hyvää alkavaa viikkoa, näin ne vaan viikot hupenee. Sinulle varsinkin mies ajatukseni, jos se nyt täältä #$/%palstalta ketään tavoittaa, etten ole vaatimassa tai pyytämässä mitään, ei mulla oikein ole sellaiseen mitään oikeutta, näin sen koen. Mutta voin kuitenkin antaa elämääsi sen minkä voin nyt ja koen sen ihan järkeväksi syystä että <3. Ja joskus myöhemmin ehkä jotain muuta, jos näet että voit vastaanottaa sen. Mutta en nyt kuitenkaan olettele mitään. Siinäpä se.
https://youtu.be/QFarfQ4UQYw
https://youtu.be/QFarfQ4UQYw
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hyvää maanantaita kaikille ja hänelle <3 joka ei tajua tästä viestistä hölökäsen pöläystä, eikä tarviikaan. Hänen päivään <3
Lisään omaani - tulipas vähän imelä musiikki, ota se huumorilla :D. Eikun töihin!
Ei musiikissa mitään vikaa, eikä viestissäkään. Aina kun luen näitä sun aloituksia, niin joka kerta musta tuntuu samalta, jo aikaa sitten. Tavoittaminen ei ole yksinkertaista, koska käsittää miten käsittää. :)
Mutta siis hyvää huomenta maanantaille vain.
Eli aloitukset ei siis mene hukkaan hyvä hyvä :). Totta on, että asioista tuppaa joskus tulemaan sanoisinko että monimutkaisia. Maanantai alkoi ja kohta loppuu, joskus tuo työmäärä vaan meinaa kaataa alleen.
Ihan pakko nyt vaan toivottaa sielunkumppanille hyvää alkavaa viikkoa, toivottavasti asiat luistaa suunnitelmiesi mukaan. Reissuja tiedossa?
ehkä pikku trippi vkl.. ja hyvää viikkoa sullekin..puss..
ed. lisäys.. i`m lonely without you..menee aloittajalle..
Sanoisinko, minulla on aina suunnitelmia ja pari varalta hihassa :) olen sellainen suunnitelmainen - omani tietänee ;) että ei tarvi pelätä, jatkoon on paljon suunnitelmia :D monenlaisia. Ja toivottavasti nykyisetkin edistyy. Reissuista tuli kyllä mieleen että pitää jossain välissä reissuta sinne. En tiedä olisko siitä iloa jos ohimennen näkisi? No, kunhan ajattelen.
Pieni käsi omassani
ja tunsin luottamuksen
virtaavan lävitseni
ja oma sydämeni
sykki rakkautta
häntä kohtaan.
<3 nenänpääpusut
aika kiva.