Soini kapitalisti riistäjä?

Mikä on se oikea linja?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miten helvetissä jollain tulee mieleen tällainen aloitus laittaa palstalle? Jos on jo lähtökohdiltaan niin hukassa, ettei ole mistään tajua, miten sitten tuollainen "avautuminen" - ei helvetti, ei voi kun ihmetellä antipersun järjen juoksemattomuutta.

Äänestä

Avaus osui ja upposi. Kertoo persujen arvomaailmasta todella paljon. Tuliko tämä sinulle yllätyksenä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kerrototuusnyt kirjoitti:

Mikä on se oikea linja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu