hajoaminen

olen aiavan palasina
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

No mikäs sinulla? Olisko aika poistua netistä?

Äänestä

Laittakaa nyt joku äkkiä pari piskin kuvaa

Äänestä

Nyt ryhdistäydy, en ehdi...

Äänestä

on melancolia

Äänestä
  • mutta sitä on liikkeellä...

    Äänestä

  • En tiedä, olet mahdoton...

    Äänestä

*pyyhkäsee oudot palaset lattialta rikkalapioon ja viskaa lapion sisällön uuniin palamaan* *jatkaa vihellellen siivoustaan*

Äänestä

Jos olisit hän, niin tykkään susta niin että halkeen, jos se auttaa yhtään sun melankoliaan, mutta miten saan sinut "käsiini"? Siinäpä dilemma..

Äänestä
  • ei ole hän

    Äänestä

  • nin tykkään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkoiip kirjoitti:

olen aiavan palasina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu