Sä et oikein oo vävypoika-ainesta

mutta mä mitään vävypoikaa tarviikaan...
Kun sä katot silmiin järki pakenee päästä ja tuntuu kuin ois löytänyt jonkun jota on kauan etsinyt, sun kanssa voi keskustella tunteja niin että ajatukset virtaa vapaana
198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Homosauna tulille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmmmm kirjoitti:

mutta mä mitään vävypoikaa tarviikaan...
Kun sä katot silmiin järki pakenee päästä ja tuntuu kuin ois löytänyt jonkun jota on kauan etsinyt, sun kanssa voi keskustella tunteja niin että ajatukset virtaa vapaana

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu