Ylen L.Kivistä rahoitetaan sisäpiiritiedoilla ??

Entinen NOKIALAINEN ja himo ruotsittaja siinä paketti jolla kaveri pidetään RUODUSSA. Sasi hommas kaverin RAHAT meille PROJEKTIN vetäjäksi.
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pling plong! Puolue on RKP:n ja sen politrukit ovat taas seuraavassa hallituksessa hääräämässä uusia pakkoruotsitus pakotteitaan. Tuo kielipuolueena tituleeraava puolue on täysin turhake ja on yhdenasian puolue eikä yhtään muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joinaita kirjoitti:

Entinen NOKIALAINEN ja himo ruotsittaja siinä paketti jolla kaveri pidetään RUODUSSA. Sasi hommas kaverin RAHAT meille PROJEKTIN vetäjäksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu