Pitäisköhän etsiä se elämä

Tai voisi ruveta edes elämään. Suosittelen sullekin.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja vaihderikasta elämää olenkin etsimässä. Voisitko vaikka huopatossu jalassa potkasta mulle sen, kun toivon niin kovasti, ja apuja tietenkin tarvin ;).

Äänestä

No mikäs se on se elämä. Yks tutkija vietti viimeiset 20 vuotta miettimällä kunpi on pimeänpää äkkipimeä vai jatkuva pimeä. siinäpä vasta visainen kysymys.

Äänestä
  • pahoja, jos ei edes tunnelin päässä ole valoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ansioluettelo kirjoitti:

Tai voisi ruveta edes elämään. Suosittelen sullekin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu