Jufo laulaa

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jååå,varför inte.

Äänestä

Bättre sjunger han än många andra riksdagskandidater.

Äänestä

Olettepa te täpinöissänne, kun joku suomalainen on katkaissut selkärankansa :)

Älykkyystaso tulee oikein hyvin esille tuosta kappaleesta!

Tässä livenä:


Sen puoleen puolue on kai sitten oikea.

Äänestä

Jufo kommer att ta sig till riksdagen. Punkt slut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jufo2015 kirjoitti:

Tässä:

https://www.youtube.com/watch?v=yzNyZuPEUbk&list=RDyNgb3q6XOmc&index=5

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu