Syy: Omantunnon kristitty!
N. Kallioranta puhujakieltoon!
AlpoI
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei kuitenkaan heitettu saatanan haltuu?
ihmettelen teidän potilaiden hinkua kuulua vl-liikkeeseen, liikkeeseen josta ette pidä missään muodossa? Esim. erottamistapaus aikaansaa äärinarsisteissa kauheen kliimaksin ja nostattaa vihan jota et voi sietää ilman lääkitystä?
Hirvee kuohunta, psykopaattinen nyökyttely samanmielisille räkättirastaille ja varma kevään merkki myös kun Karhu heräilee peukuttamaan.
Kerro vastaus siihen miksi puhujan veljen erottaminen tyhjänpuhujan ja sadunkertojan paikalta kiukuttaa sua? Miksi hyvä asia kiukuttaa sua? Kaikki liike mikä on poispäin vl-liikkeestä pitäisi olla hyvää ja palkitsevaa. Tietenkään sun sairautta - narsismia ja sen käänteitä ei terve voi koskaan täysin ymmärtää, mutta osaatko itse selittää tuon, sikäli mikäli mahdollista, vieläkin narsistisimman ajatuksen juoksusi joka on yhdyssana.?