hei sinä ihana

Mä rakastan sua toivon että voitais olla ystäviä. Viesti menee naiselta naiselle
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Lepakot lentää yöaikaan.

Äänestä

:D haha joo

Äänestä

Oon bi kylläkin.

Äänestä

Ollaan mitä vaan. Kunhan ollaan. Kerro jo irl, muuten mä meen eteenpäin

Äänestä

En mä uskalla. Oon tykännyt sinusta vuodesta 2009 täsmääkö? :) älä mee eteenpäin ilman minua. Kyllähän se alote voi tulla sultakin..

Äänestä

Kelle menee.. 2009 yep

Äänestä

Suville menee. :) osuko?

Äänestä

OLET lämminsydämminen ja vahva persoona. <3

Äänestä

Jollekin samat sanat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuntematon8 kirjoitti:

Mä rakastan sua toivon että voitais olla ystäviä. Viesti menee naiselta naiselle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu