Moi
Intissä muut varusmiehet katsoivat mun ajeltuja palleja. Oli yhdellä kapiaisellakin pallit ajeltuna, tosin se suihkussa vilkuili minua.
Mahtaako olla niin, ettei rohkeus riitä tulevilla varusmiehillä ajella pallejaan?
Intissä muut varusmiehet katsoivat mun ajeltuja palleja. Oli yhdellä kapiaisellakin pallit ajeltuna, tosin se suihkussa vilkuili minua.
Mahtaako olla niin, ettei rohkeus riitä tulevilla varusmiehillä ajella pallejaan?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Että miksi ihmeessä pitäisi
Eiköhän siellä jonkin ajan päästä unohdu pallien sheivaaminen, kunhan koulutus pääsee oikein vauhtiin.
Viikon taisteluleirilläkin voi olla hiukan hankalaa ajella pallejaan. JA MIKSI PITÄISI?
Siksi toisekseen jossakin saunassa/suihkussa vilisee palleja ja kulleja - kuka niistä siellä hien ja paskanhajun keskellä jaksaa kiinostua, onko jollakin ajellut pallit. Ja ei sitä nyt niin huomaakaan, ellei ihan läheltä tiiraa (mikä nyt ei ole kovin terveellistä). Itse en muista kiinnittäneeni toisten muniin mitään huomiota, paitsi yhden alikessun todella valtavaan elimeen, mutta sitä nyt ei vaan voinut olla huomaamatta.
Että se siitä.
Itse olen posliini mies, mutta intissä olin karvaperse siinä missä muutkin, en halunnut herättää huomiota.
Ironista intin ja karvaisuuden suhteen on se, että samainen laitos edellyttää pään täydellistä posliiniutta(no ok, tukkaa saa olla jonkin verran).
Muistan kuinka sotilaan käsikirjassa sanottiin leirihygieniaan liittyen, että kainaloiden ja genitaalialueen karvoihin voi pesiytyä satiaisia, mutta kyseisten karvojen ajelua ei voida suositella koska se on niin "epämiehekästä".
Taisin kuitenkin tehdä niinäkin aikoina karvanpoistosta vähäpätöisimmän, häpykarvojen lyhennyksen saksilla.
Toi sun pallijuttu on kyllä sen suhteen mielenkiintoisa, että ei ajeltuja palleja huomaa kyllä kauhean helposti. Tämmöistä tiirailuakaan ei luulisi olevan kauheasti, kun porukasta enemmistö on heteroja(?)
,,,aina muutama fajanssi-hintti paljastuu trimmattujen pallejen vuoks Yrjönkadullakin; miksipä ei siis intissä tunnistettais??? YÖK,,,,: