Oot sellane pikku provoilija luonnostas
Sää naine oot kapinalline
Tykkäänsusta
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Se on mun "ammatti" tappouhkauksia tosin sataa persuilta ja muilta urpoilta. Oh Wells, koirat haukkuu etc...
Saatan minä vähän sitä ollakin :D
Vihaan yhteiskunnan kirjoittamattomia sääntöjä siitä miten muka pitäisi elämän mennä ja millainen jokaisen ihmisen pitäisi olla/ja miten elää. Jotkut ei hyväksy sitä että toinen ihminen ei eläkään sen totutun kaavan mukaan vaan valitseekin ihan omanlaisen tavan toteuttaa elämäänsä.
On ollut vähän sellainen provoilija asenne sellaiseen ja roiskinut tahallaan bensaa tuleen ja haistattanut paskat sellaisille "kirjoittamattomille elämän kaavoille" Miksi kaikkien pitäisi vetää tätä elämää eteenpäin samalla tyylillä! Tylsää olla samanlainen kuin kaikki muutkin ja vieläpä jäljitellä toisia!
Tahdon elää niinkuin itse parhaaksi näen valiten elämäni suunnat sen mukaan mikä itsestä tuntuu hyvälle. Jos se ei jotain miellytä heitän saavillisen bensaa tuleen ja osoittaen "kapinallisella" hengellä miten homma menee!
Mua ärsyttää sellanen toisten elämiin puuttuminen! Siitä vähän sitten kapina ja provo hengellä olen
Jotenkinosuvaa sä puhut mun kieltä!!!
Kesytettävii kapinallisii naisii tääl!
Tuossa kapinallisuudessani on eräs huono puoli! Lyön sen välillä yli ihan täysin! Minä en raivoa enkä huuda vaan saatan kapinoida ohjaamalla elämääni satalasissa vain enemmän siihen suuntaan mikä jotain mua kritisoinnutta ärsyttänyt ja johon se on yrittänyt puuttua! Provosoin elämällä näyttävästi tavalla joka saanut jonkun ärsyyntyyn. Menen välillä siinä liiallisuuksiin ja se kostautuu sitten itselleni kun haluan niin kovilla keinoilla tehdä selväksi muille että minä määrään elämästäni ja hallitsen sitä täysin.
Saatanpa ollakki tai sitten en.