Olen nuorehko mies ja kärsin erittäin mitäänsanomattomasta laukeamisesta. Siemenneste ei lennä puolta senttiäkään, vaan valuu vain. Laukeaminen ei tunnu juuri miltään. Tällaista ei ole ollut aina. Ennen kyllä lensi muutaman sentin useimmiten, ja tuntui paremmalta (silti aika heikko kai, mutta paljon parempi kuin nyt). Vaikka olisi kaksi viikkoa edellisestä kerrasta, silti näin. Tätä on jatkunut ehkä noin 6 vuotta.
Epäilen, että heikko purkautuminen ja orgasmi johtuvat minua juuri ehkä tuon 6 vuotta piinanneesta eturauhasongelmasta. Krooninen eturauhasen ärtyminen (lääkäri ei halunnut käyttää sanaa tulehdus) vaivaa kauheana virtsaamisentarpeen tunteena viikoittain. Kipuja ei ole. Tämä eturauhasvaiva mitä todennäköisemmin seuraa minua koko elämäni ajan. Onko siemennesteen lentomatka verrannollinen eturauhasen kuntoon? Entä orgasmin voimakkuus?
Kärsin myös erittäin nopeasta siemensyöksystä. Puhutaan viime aikoina hitaalla tahdilla edetessä noin 15-20 sekunnista, eli orgasmivaiheeseen mennään suoraan. Tästä sen sijaan olen kärsinyt aina. Tähän vaivaan aion kokeilla sertraliinia suurenevilla annoksilla, kunhan saan lääkemääräyksen jotenkin hankittua. Tuo lääkehän aiheuttaa yleisesti heikompia orgasmeja ainakin naisille. Mutta ajatuskulkuni menee niin, että jos kestoaika pitenee moninkertaiseksi, myös orgasmi on voimakkaampi. Näin olen itselläni havainnut ilman lääkettä.
Sitten toinen tekijä, joka voi olla heikkojen orgasmien takana. Nimittäin lapsena ja nuorena minulle pakkoannettiin ketiapiinia ja risperidonia. Voiko tästä jäädä pysyvästi heikentynyt orgasmikyky? Jälleen muutama kuukausi sitten minut pakotettiin ottamaan (tällä kertaa suuria annoksia) risperidonia. En pystynyt saamaan edes erektiota kuin aivan väkisin. Heti erektion jälkeen laukesin ilman mitään tunnetta. Nyt saan jo erektion, mutta laukeaminen on vielä nopeampaa kuin ennen lääkitystä ja orgasmi vielä heikompi. Voiko siis näistä myrkyistä jäädä pysyvää vahinkoa?
Ei ole mitään järkeä hakeutua suhteisiin naisten kanssa, kun en pysty saamaan mitään tyydytystä. Toisen nauttimisesta en pysty enää nauttimaan enkä tuntemaan mitään rakkaudentuntoa viimeisimmän risperidoni-pakotuksen jälkeen. Välttäkää kaikin mahdollisin keinoin antipsykoottien syömistä ja laittakaa pitkät kalsarit ja villahousut jalkaan ulos mennessä!
Miehen heikko orgasmi/siemensyöksy
ei_tunnu_miltään
1
425
Vastaukset
- homo123
Tule tänne poika niin parannetaan eturauhanen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437387
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543673Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/512882Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1881847- 471541