Mies pyytää tosi usein avereitaan kylään. Ja aina silloin kun kavereita on meillä yötä ja pitäis käydä nukkumaan, kun muut "nukkuu" jättää oven raolleen ja alkaa vonkaamaann Sitten tekee kaikki mitä yleensä haluun, vaikka muuten ei tykkää antaa suuseksiä niin nyt kyllä nuolee silloin pillua vaikka puoli tuntia. tietää et oon kiimassa kovaääninen. Onko ihan normaalia? tiiän et hänellä on joku halu et kaverit kuulee nää, mut en oo koskaan ilenny kysyä. Viimeviikollakin piti illan istujaiset niin jätti oikeen makkarin oven auki ja otti kovaäänisimmän vibran ja tyydytti mut montaaaa kertaa. Minä sit häpeän itseäni aamulla enkä kehtaa näyttää naamaani..
Onko normaalia
sisarr09
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No se on taatusti normaalia. Monet kiihottuu siitä, että seksitilanne tulee myös muitten tietoon.
Meillä kans vastaavaa jos ollaan kylässä ni pannaan kun kanit ja sama jos meillä joku. En tiedä mistä sitten johtuu.
Älä yhtään häpeä seuraavana päivänä, vaan pyydä kaverit siihen sängyn viereen hyväilee sun rintoja ja vartaloa almpaakin.aktin aikana. Siitä nautit vielä paljon enemmän, kun kerran olet noin hyvä rakasteleen, moi kulta.
Aluksi en ymmärtänyt kun kaverini halus katsoo. Kun osallistuin niin olin taivaassa kun sain monta munaa kerralla. Sai kerralla kunnolla monta.
Jos se ei sinusta ole kivaa, niin silloin sanot, että et halua muiden kuulevan. Tahtoasi on kunnioitettava.
Jos se miehesi haluaa että joku tulee ovelle katsomaan ja sitten ehkä enemmänkin. Mitä olisit mieltä siitä...
Todellakin on normaalia, minun mies juottaa mut aina känniin ja nussii kavereidensa edessä.