Pettynyt olo

En tiedä etkö nähnyt minua tänään... Vai olitko vain niinkuin et edes huomaisi.
En tiedä.. Mutta olo on nyt taas sellainen, että turha tässä enää mitään on haaveilla.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mis?

Äänestä

En ole nähnyt, miten menee? Luulin jo että kyllästyit minuun?

Äänestä

En ole nähnyt! Yhden yön jälkeen?

Äänestä

Itse olet viileee...

Äänestä

Näin minä sinut. Olisin halunnut nähdä enemmän sinua siellä.

Äänestä

Mä en nähnyt häntä moneen moneen päivään. Tuhat ja yksi vuotta kului.

Äänestä

Liikennettä oli, muuta en nähnyt pari autoa iski silmää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TuskaisaIkävä kirjoitti:

En tiedä etkö nähnyt minua tänään... Vai olitko vain niinkuin et edes huomaisi.
En tiedä.. Mutta olo on nyt taas sellainen, että turha tässä enää mitään on haaveilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu