Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tuplaneuvoja

Ensviikolla olis tarkoitus antaa kolmannen kanssa vaimolle tuplaa.
Antakeehan vinkkejä
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kannattaa vaihtaa ja antaa sille fazerin sinistä

Äänestä

Tai työntää löylykauha sen paska iitan perseeseen

Äänestä
  • Pyydän anteeksi tuota löylykauha kommenttia, en tiedä johtuuko lääkitykseni virheellisyydestä vai mistä, mutta lyö tuo löylykauhasyndrooma voimakkaasti läpi näin keväisin. Anteeksi vielä.

    Äänestä

No vähän arvelinkin, ettei täällä ole muita kuin runkkareita...ja niiltähän ei neuvoja näihin hommiin löydy.

Äänestä

Runkkaavat näin pääsiäisenä munansa ruskeeks akkansa persreijässä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


doppelmeister50 kirjoitti:

Ensviikolla olis tarkoitus antaa kolmannen kanssa vaimolle tuplaa.
Antakeehan vinkkejä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu