Koska oot kaikista herkin pupu.
En haluu kiusata sua
enkiusaa
36<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 36
Vanhimmat
Juu mä tiedän sen :) Osaat käsitellä mua ;)
kiusata? mistä semmosta teidän välille on tullu?
No kiitos kovasti. Kyllä mä olisin jo muhentunut vuoden aikana, jos olis niin tarkotus ollut.
Pupun pitää aina ottaa huomioon se, että on herkkä.
kai ennenkaikkea, sinäkin ap mies puhut kiusaamisesta .. ??
Juu siksi koitan kerätä tahdonvoimani ja pysyä täältä pois pitkiä aikoja.
Pupusi on lähtenyt tuoreemman porkkanan perään. Pohdi sitä.
Ei mun tarvi pohtia. Se tieto on päässäni 24/7.
https://m.youtube.com/watch?v=ehToBz7zhqE
Hirveetä shaissee. Tuollako yrität hurmata?
;DDDDD sivulliselle kanille!!!
Älä noista trolleista välitä. Ehkä se pupunen vielä ikävöi...
tuskin voinee sanoa kuin että toivottavasti ymmärsit asian tarpeeksi ajoissa.
Ja nyt Pääsiäisenä Pupuilla on kiirettä, kun pitää pupuilla joka paikassa.
http://www.cutestpaw.com/images/little-baby-easter-bunny/
http://cutestuff.co/2012/04/easter-bunny/
http://www.maswallpaper.com/easter-bunny-images-free-download-12719.html
Ihania kuvia! Voi kun mä rakastan näitä pupu- ja koiranpentu kuvia:) Ihmisen voi saada hymyilemään aika vähällä
Yksi pupu tietää mistä poimit noita härnäämis ideoitasi ja ei niistä suutu. Ymmärtää juonen
Ehkä puput osaa laittaa sairaan ihmisen kirjoitukset mappi Ö:hön.
Mut kuka on kaikista pupuin? Se on vielä pimennossa.
Sille riittää pupu kuin pupu.
Paistettu kani on muuten tosi hyvää lautasella Söin Prahassa vuonna nakki ja muusi.
Onks "hän" nainen noin katkera vaikka jakaa pimppalooraansa toiselle ja lutkailee palstalla lässynlää juttuja toiselle? Pettävät akat on niin kaksnaamasia! Onks viel kolmaski jossain?
mutta oiskoos tossa vaiheessa luuloja aihetta käydä tohtorin pakeilla tutkittamassa pääppö.
Varattuhan se akka on
Mistä vitusta sä kenenkään suhteista tiedät tai olet niiden laadusta perillä?!
kiusannut häntä ja jos niin miksi??
aloittaja on vallanhimoinen, naisen alistajatyyppi. Nauttii tilanteesta, jossa nainen on suurinpiirtein valmis syömään kädestään, mutta mitä tekee aloittaja? Pitää naista kuin matoa koukussa, (aloittaja todennäköisesti naimisissa tukevasti), härnää, antaa siimaa, vetää takaisin, leikittelee vain omaksi huvikseen.
Saa tyydytystä naisen henkisestä kärsimyksestä. Palstalla lukee kaikki aloitukset, joissa nainen itkee ikäväänsä, ja kaipuutaan varattuun mieheen.
Ja mistähän vidusta säkään mistään mitään tiedät?
Melkein sinne päin.
AP:N FANTASIOISSA: Ap. on vallanhaluinen, alistajatyyppi, joka HALUAISI, että nainen olisi alistuvainen ja valmis syömään kädestä koska tahansa.
TODELLISUUDESSA. ap. on oikeasti vallanhaluinen, alistajatyyppi, mutta hemmetin heikko, heikkoitsetuntoinen, keskivertoa tyhmempi ja laiskempi, alemmuudentuntoinen, joka saa alistamisesta egoboostausta itselleen ja heikolle itsetunnolleen. Oikeasti tuo alistettava nainen on hyvin voimakastahtoinen, ei todellakaan mitään alistujatyyppiä (ulkonäöltään kyllä kiltti, mutta sisäisesti hyvin vahva, eli ulkonäkö hämää todella paljon) ikinä, vaan enemmänkin johtajatyyppiä, jolla on oma tahto eikä suostu alistettavaksi, vahva, terve itsetunto, huomattavasti älykkäämpi kuin tuo vedättäjä-alistajatyyppi.
TODELLISUUDESSA SIIS: Ap:llä on kovin iso ongelma, nimittäin hän haluaisi olla se alistaja, mutta uhriksi hän hemmetin tyhmänä ihmisenä on valinnut kaikista vaikeimman uhrin mitä vain löytyy, eli voimakastahtoisen, terveitsetuntoisen johtajatyyppiä olevan naisen, joka ei kuuna päivänä suostu alistettavaksi ja näkee muutenkin aloittajan kaiken feikkauksen ja vedättämisen heti saman tien läpi ja lukee muutenkin ap:n käytöstä rivien välistä. Eli Ap. on narsistityyppi, jolla on huono itsetunto ja muita vedättämällä pönkittää heikkoa itsetuntoaan ja keksii tikusta asiaa, jotta saisi huomiota. Aloittaa hirveän spämmäämisen ja provoilun kun hermostuu jos ei saa huomiota itselleen.
Ap:n todellinen minä ja fantasiaminä on kaksi eri asiaa. Poikkeavat toisistaan hyvin paljon ja siksi siitä syntyy iso ristiriita ja sen takia sitten hän on ahdistunut ja möykkää täällä. Fantasioisssa hän haluaisi olla rikas, älykäs, koulutettu, hyvännäköinen, suosittu, todellisuudessa hän on köyhä laiskamato, huonosti kouluja käynyt, alemmuudentuntoinen, eikä edes hyvännäköinenkään ja kaiken lisäksi kuvittelee itsestään liikoja. Keskivertoa pienempi älykkyys ja silti kuvittelee mukamas olevansa kovin ovela ja älykäs kun yrittää vedättää ihmisiä. Muut ihmiset huomaavat tämän vedätyksen, mutta ap. itse on luulossa, että hän on niin ovela ja älykös, että hänen vedätyksensä menevät aina läpi. Eli tyhmyys loistaa huipussaan. Tälläkin palstalla keksii tikusta asiaa aamusta iltaan, että saisi huomiota, narsku kun on.
Apua. Mistähän säkään mistään tiedät, kyökkitsygologi??
:D Ihan paras analyysi!
Mä voisin syödä kädestä en jaksaisi koko ajan vääntää*******
En ole kaikkein herkin, just kehuttiin mun selviytymiskykykä! ;)
kaikista herkuin pupu, kai tarkoitit.
käämä, ja APRILLIÄ, syö silliä ja juo kuravettä päälle ;).
Kiusaat koko ajan kun pidät mua ikävässä.
herkin pupu - ku jotain ehkä toisiks tai kolmanneks herkin!
Olen välistä aika karju - herkäksi pupuksi ainakin.
Hep, ilmoittaudun! Herkin Pupu tässä hei. Söisin vihreää kädestäsi, tekisin pesän takapihallesi ja saisit silittää pehmeää turkkiani yötä päivä, mutta... Paljastithan olevasi susi, vai kettu (vai kenties molemmat samanaikaisesti), jäit valheestasi kiinni, joten nyt otan pesueeni ja muutan takaisin satumetsään, kauas sinusta.
Ei kannattaisi luottaa, että kaikki puput on pupuja...