Keskustan vaalityö imelää

Kyllä meni sipilän vähäsetkin pisteet kun veti perheasiansakin vaalityöhön. Tosi imelää
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kansalta kerätään nyt perhesäälipisteitä,huh

Äänestä

Väyrynenkin kauppaa mukeja jossa oma hääkuvansa. Tosi älöttävää. Äänien kalastelussa ollaan valmiita kaikkeen, ei edes omaa perhettä säästetä.

Äänestä

Mepä annamme äänemme noin söpölle!

Äänestä
  • Pitää muistaa että pellet äänestää Kepulaisia. Oli nolo temppu Sipilältä.

    Äänestä

Eihän Sipilä itse sitä tee, vaan noi lööppilehdet! Aloittajan ainoa tiedonlähde taitaa olla ilmainen netti-Iltis :p.

Äänestä
  • Kyllä se on kuule tätä sipilän vaalityötä, kaikki peliin menestyksen alttarille.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


valopää kirjoitti:

Kyllä meni sipilän vähäsetkin pisteet kun veti perheasiansakin vaalityöhön. Tosi imelää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu