ai että kun tuli jotain mieleen :P
Oletko mustasukkainen ;)
etikinäarvaakuka
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Oletko antanut syyn olla?
olen. hänelle en sitä kuitenkaan mitenkään ilmi ole tuonut, enkä tuo. En ennen kuin on mun.
En.
"...Niin kuin sinä luulit löytäneesi Ystävän, Ihmisen, joka sinua KUUNTELEE..."
Mut ei :) Ehkä viel joskus löytyy :)
Jos hän yrittäisi tehdä minut tahallaan mustasukkaiseksi, en alkaisi mihinkään hänen kanssaan. Siinä olisi tavallaan romuttunut perusta mihinkään hyvään suhteeseen hänen kanssaan.
totta tuokin.
Mulla menny pikkuhiljaa maku kans erääseen, kun tuota tekee tarkoituksella. Kaikki muut on niin upeita, paitsi minä. On sattunut ja lujaa, sattuu edelleen. Tullut tulokseen, ettei välitä yhtään.
Mulla myös tuli malja täyteen erään takia. Ei tuollainen kohtelu osoita mitään arvostusta ja kunnioitusta. Tahallaan teki mustasukkaiseksi ja näytti nauttivan siitä. Siksi juoksin pakoon, kun vielä kerkesin.
ja sinä näytätä nauttivan siitä :((((
Kuulostat vahingoniloiselta, jos toinen olisi mustasukkainen sinusta. Haluatko että toisella on paha mieli ja sinä olisit sen aiheuttanut?
jos ei ole yhtään mustasukkainen, ei ole myöskään täysillä mukana koko jutussa.
enkä oo koskaan ollukkaan. Enkä myöskään haluu kenenkään omivan mua niin paljon, et alkais mustasukkaiseksi.
Ei ehkä kannata, jos kumppani tulee mustasukkaiseksi.