kellään tieto löytyykö virroilta homo vapaata ravintolaa .vituttaa kun menet ravintolaan, niin kyllä kohta lähitöllä tai jopa naapuri pöydässä kaksi hinttari hiplaa, lääppii ja nuolee toisiansa. kyllä menee taas juomahalut ,näin on moni muukin sanonnut , kun näkee tollasta sairasta touhua. tässä olisi hyvä sauma ravintolan pitäjälle ,kyltti oveen ei homoille vain tavallisille ihmiselle ja paikan suosio olisi kyllä fantastinen.
Vastaukset 14
- Satunnaisjuoja
Kannatetaan, käyn yleensä ruovedellä kaljalla tän takia
- kukkulankuningas11
Joo eipä oo nallebaarissa tullut käytyä vuosiin, eipä näkynyt siihen aikaan mitään homppelipoikia. No eipä siis tartte käydä jatkossakaan.
- kukkulankuningas11
Onkos siellä 66 myös samanlainen meininki?
- mulleriitti
kukkulankuningas11 kirjoitti:
Onkos siellä 66 myös samanlainen meininki?
Joka kadunkulmassa sama meno !
- Patukka99
Jooo. 66ssa saa joka viikonloppu sohvakivaa ja vessakovaa.. Ei muuta mukaan vaan pojat!
- Anonyymi
Homekouluista olen kuullut, mutta miksi joku kyselee homeravintoloiden perään?
- Anonyymi
Kansalaisadressia vain pykäämään.
Onhan suomen vaapaa katsanto kyllä jo liian ymmärtäväinen koski asia mitä tahansa.
Paitsi kunnon heteroa Ja isämmaallista heteroa sehän on itsemurha paljastaa itsestänsä tällainen puoli. - Anonyymi
Kannattaa baariin lähtiessä vetää nurkan takana kunnon pohjat niin alle ei ehdi kun eka kaljan tilata niin on jo sen verran tukevassa tiukassa että ei enää haittaa mitä naapuripöydässä tapahtuu ja tiedä vaikka kunnon kaatokännissä pääsee vahingossa saarille ja kokeilemaan miltä se miesten välinen tuntuu, lähtee pahin homokammo.
Homo ja home on sama asia.
- Anonyymi
eIKÖS HOMEJUUSTOKIN OLE LAATUHERKUA ?
- Anonyymi
onko siellä virroilla muutakin kun sitä hometta?
- Anonyymi
Perustan Virroille ravintolan nimeltä Het- Ero. Portsari pitää huolen siitä että meno on asiallista. Eli jätkät saa kouria mimmejä mut ei jätkiä.
- Anonyymi
Eikös ne homejuustovoileivät olekin herrojen herkkuja ,mitäs siinä marisette !
- Anonyymi
Hahhahaha
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS682113Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.14871Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52766Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43692- 43671
- 47624
- 80606
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35574- 49560
Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29556